kuchnia biała z drewnianym blatem bielsko-biała

Wśród licznych inspiracji na ciekawe aranżacje przestrzeni kuchennych biel stanowi jeden z najgorętszych trendów ostatnich lat. Biała kuchnia z drewnianym blatem to propozycja, która przypadnie do gustu zarówno miłośnikom minimalizmu, jak i aranżacji w stylu angielskim czy prowansalskim. Jakie rozwiązania wybrać, aby kuchnia była funkcjonalna i zachwycała wyglądem?

Kuchnia biała z drewnianym blatem – inspiracje

Szukając ciekawych inspiracji na kuchnie na wymiar białe przede wszystkim warto krytycznie spojrzeć na pomieszczenie kuchenne i określić jego mocne i słabe strony. W przypadku kuchni często mamy do czynienia z pomieszczeniami wąskimi i długimi, w których każdy metr kwadratowy jest na wagę złota! Kuchnia biała z drewnianym blatem to idealna propozycja do takich wnętrz – sprawdzi się ona również w niewielkich kuchniach. Dlaczego?
Niewielkie pomieszczenia są trudne w aranżacji, a dodatkowo nieprawidłowy dobór kolorów może jeszcze bardziej optycznie zmniejszyć tę przestrzeń. Zastosowanie bieli w połączeniu z drewnianymi dodatkami sprawi, że kuchnia stanie się nie tylko większa optycznie, ale też znacznie przyjemniejsza dla oczu. Kuchnia biała z blatem drewnianym to propozycja, która rekomendowana jest również w przestronnych wnętrzach dając poczucie dużej przestrzeni. Prezentowana przez nas galeria mebli kuchennych na wymiar pozwoli zaznajomić się z najciekawszymi propozycjami wykonanymi przez naszą firmę.

Biała kuchnia z blatem drewnianym

Elementem niezbędnym w kuchni jest trwały blat roboczy – blaty do mebli kuchennych są dzisiaj tworzone z różnorodnych materiałów, różniących się od siebie trwałością, ale i ceną. Szukając idealnego blatu z drewna przede wszystkim zwracajmy uwagę na gęstość proponowanego drewna, ale także jego cenę, wybarwienie.

Kuchnia biała z blatem drewnianym na wymiar

Dlaczego warto postawić na meble na wymiar? To rozwiązanie pozwoli nam najlepiej wykorzystać potencjał tkwiący w każdej kuchni, bez względu na to, czy jest to pomieszczenie duże, czy małe. Biała kuchnia z blatem drewnianym na wymiar to szansa na zastosowanie ciekawych technologii i rozwiązań – dzięki nim codzienne korzystanie z kuchni będzie po prostu przyjemnością. Liczne szafki stojące, regały, szafki podwieszane czy wysuwane szuflady cargo sprawią, że możliwe stanie się wykorzystanie nawet najmniejszych przestrzeni i nadanie pomieszczeniu wysokiej funkcjonalności.

Chcesz zamówić białą kuchnie z drewnianym blatem na wymiar? Skontaktuj się z nami! Kuchnie na wymiar Rega Bielsko-Biała

tel: 502 565 787
RED POINT JAKUB LASZCZAK
Hala produkcyjna:
ul. Karpacka 22
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 5472156918
biuro@rega-meble.pl