białe symetryczne meble kuchenne na wymiar Bielsko-Biała

Kuchnia powinna być miejscem, gdzie możemy nie tylko przygotować wartościowe posiłki, ale i spędzić czas komfortowo i wygodnie. Wśród licznych inspiracji na eleganckie i funkcjonalne kuchnie od wielu lat znajdziemy pomysły na białe kuchnie. Białe szafki kuchenne to trend, który nie wychodzi z mody i który świetnie wpisuje się w wiele koncepcji aranżacyjnych.

Białe szafki kuchenne w aranżacji nowoczesnej

Nowoczesne, białe kuchnie to jeden z najchętniej wykorzystywanych trendów. Kuchnie na wymiar białe świetnie sprawdzą się przede wszystkim w małych pomieszczeniach czy w aneksach kuchennych, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota! Biała kuchnia, szczególnie o lśniących, gładkich frontach pozwoli na odbijanie światła, przez co pomieszczenie stanie się optycznie większe. Białe szafki w kuchni nowoczesnej mogą mieć również wykończenie satynowe – w ten sposób nadamy kuchni bardziej przytulnego charakteru. Białe szafki kuchenne idealnie wpiszą się w nurt nowoczesnej zabudowy – projektanci i producenci zaproponują nam fronty do szafek kuchennych na wymiar wyposażone w systemy „push&click”, dzięki czemu unikniemy klasycznych uchwytów, a bryła mebli stanie się bardziej jednolita.

Białe szafki kuchenne w kuchni prowansalskiej

Motywy regionalne nie wychodzą z mody – widać to szczególnie po popularności kuchni prowansalskiej. W przypadku tego typu mebli wykorzystano białe szafki kuchenne z przeszkleniami oraz szprosami, fronty mebli zdobią liczne frezy, które sprawiają, że kuchnia nabiera charakteru. Kuchnia na zamówienie tego typu sprawdzi się zarówno w dużych, jak i mniejszych pomieszczeniach – białe szafki kuchenne w stylu francuskim będą cieszyć oczy i sprawią, że codzienne korzystanie z tego pomieszczenia stanie się prawdziwą przyjemnością.

Białe szafki kuchenne w meblach na wymiar

Dlaczego warto zainwestować w meble kuchenne na wymiar? Kuchnie na wymiar to rozwiązanie, które pozwala nam na optymalne zaaranżowanie przestrzeni i wykorzystanie jej najlepiej, jak to możliwe. Dzięki kuchniom tworzonym na wymiar możemy samodzielnie wybrać białe szafki kuchenne w konkretnym stylu, ich wysokość, szerokość, rodzaj wyposażenia – dzięki temu kuchnia staje się bardziej spersonalizowana i dopasowana do konkretnych potrzeb. Kuchnia na wymiar pozwoli również na zabudowanie pomieszczenia pod sam sufit i zyskanie jak największej przestrzeni do przechowywania.