nowoczesna kuchnia na wymiar bielsko-biała

Elegancka i nowoczesna kuchnia to nie tylko pomieszczenie, gdzie przygotowujemy posiłki – nowoczesne kuchnie na wymiar to przestrzeń, która jest prawdziwą ozdobą i chlubą każdego domu czy mieszkania. Szukając inspiracji na ciekawą aranżację kuchni warto zwrócić uwagę na najnowsze trendy i wykorzystać je w domowej przestrzeni w ciekawy sposób!

Kuchnie nowoczesne na wymiar – nowy pomysł na kuchnię

W ostatnich latach widać jak na dłoni, że klasyczne brązy czy beże w kuchniach zostają wyparte przez bardziej zdecydowane kolory. Czerń jest tu jednym z faworytów! Czarne szafki kuchenne na wymiar to propozycja dla osób ceniących nowoczesny design i niebojących się ciekawych rozwiązań. Najmodniejszym modelem takich szafek są matowe fronty – to bezkompromisowe rozwiązanie, które przyciąga wzrok i sprawia, że bryła kuchni staje się jeszcze ciekawsza. Chcąc podkreślić ekskluzywność naszych mebli możemy uzupełnić je o proste, metalowe uchwyty lub też taśmy led, które podświetlą wybrane elementy mebli. Czy czarne kuchnie na wymiar nowoczesne sprawdzą się w każdym wnętrzu? W przypadku niewielkich kuchni w blokach warto być ostrożnym ze stosowaniem tego typu kolorystyki – ciemne kolory mogą dodatkowo optycznie zmniejszyć pomieszczenie. W naszej galerii mebli kuchennych na wymiar znajdziesz propozycje aranżacji kuchni w ciemnych kolorach.

Kuchnie na wymiar nowoczesne – biel i czerń!

Szukając pomysłu na nietuzinkowe kuchnie nowoczesne na wymiar warto połączyć czerń i biel. Dwie skrajne barwy idealnie wpiszą się w trend kuchni industrialnych czy staroangielskich i będą prezentować się wyjątkowo w dobrze oświetlonych wnętrzach. Chcąc podkreślić industrialny charakter takiej kuchni warto wybrać chromowane dodatki czy stylizowane baterie sanitarne. Ciekawym elementem okażą się także lampy stylizowane na fabryczne, zawieszone, np. nad wyspą roboczą czy kontuarem służącym za miejsce do jedzenia czy popijania kawy.
Kluczem do stworzenia ciekawego wnętrza są dodatki. W kuchniach staroangielskich będą to desenie kwiatów, warzyw i owoców umieszczone na kaflach ściennych czy też na elementach takich jak wazony czy miski. W przypadku kuchni industrialnych zwykłe fotele możemy wymienić na czarne hokery czy też stołki z naturalnego drewna. Ciekawym pomysłem mogą być też proste, metalowe regały utrzymane w kolorze czarnym. Chcąc nadać kuchni nowoczesności warto wykorzystać farby tablicowe i stworzyć ścianę, po której bez obaw możemy pisać kredami szkolnymi. Na takiej ścianie możemy tworzyć notatki dla bliskich, listy zakupów czy zapisywać wesołe cytaty.

Kuchnie na wymiar – jakie meble wybrać?

Niewielkie kuchnie możemy urządzić funkcjonalnie i z pomysłem – przekonują topowi architekci wnętrz. Mała kuchnia na wymiar okaże się wygodnym miejscem do gotowania i przestrzenią, w której chętnie spędzamy czas! Niewielka kuchnia wymaga stanowczych działań – szafki i fronty kuchenne na wymiar pozwolą w najwyższym stopniu wykorzystać dostępną przestrzeń i sprawić, że stanie się ona wysoce funkcjonalna. Kuchnie nowoczesne na wymiar w małych pomieszczeniach to najlepsze rozwiązanie – dzięki użyciu innowacyjnych rozwiązań i ciekawych formatów szafek możliwe będzie wykorzystanie pełnego potencjały pomieszczenia. Dobrym rozwiązaniem będą szafki podsufitowe, otwierane do góry, w przypadku których instaluje się siłowniki pneumatyczne lub gazowe; inna propozycja to szuflady cargo, które pozwolą na wykorzystanie niewielkich przestrzeni pomiędzy ścianą a ściankami bocznymi mebli. Szuflady cargo pozwolą na wygodne przechowywanie butelek wody, wina czy przypraw.

Chcesz zamówić nowoczesne kuchnie na wymiar? Skontaktuj się z nami!
Kuchnie na wymiar Rega Bielsko-Biała

tel: 502 565 787
RED POINT JAKUB LASZCZAK
Hala produkcyjna:
ul. Karpacka 22
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 5472156918
biuro@rega-meble.pl