kuchnie na wymiar Bielsko Biała

Proces tworzenia mebli na wymiar rozpoczynamy od wykonania niezbędnych pomiarów i omówienia wszystkich Państwa wymagań. Następnym etapem jest projektowanie kuchni na wymiar. Nasza projektantka przygotuje dla Ciebie funkcjonalny układ mebli kuchennych, który wspólnie omówimy.

Kuchnia na wymiar – projektowanie

Dalszą częścią pracy jest dopracowanie projektu. Wspólnie omawiamy wszystkie kompromisowe kwestie powstałe na etapie dopasowywania mebli do istniejących warunków pomieszczenia, przy zachowaniu najwyższej funkcjonalności i estetyki kuchni na wymiar.

Kuchnie na wymiar – przygotowywanie mebli

Kiedy projekt jest już opracowany i zaakceptowany możemy przystąpić do realizacji. Zaczynamy od precyzyjnego pomiaru pomieszczenia z uwzględnieniem wszystkich krzywizn budynku tak, aby jak najlepiej dopasować meble kuchenne do istniejącego pomieszczenia. Jeżeli wszystko jest już opracowane następuje etap rozpisania mebli na elementy i zamówienia. Stolarze meblowi zaczynają prace warsztatowe. Przygotowują korpusy szafek, montują szuflady, rozwiązania narożne, systemy cargo i zakładają fronty.

Kuchnia na wymiar – montaż

Montaż kuchni na wymiar zajmuje około trzech dni roboczych. Stolarze meblowi skręcają przygotowane wcześniej poszczególne szafki w całość, precyzyjnie dopasowują elementy wykończeniowe, docinają blat i wykonują otwory na zlew i płytę. Nasza firma charakteryzuje się kompleksową obsługą klienta dlatego montaż kuchni na wymiar wykonujemy wraz z podłączeniami wodno-kanalizacyjnymi i sprzętem AGD.