fronty do szafek kuchennych na wymiar bielsko biała

Marzeniem większości z nas jest funkcjonalna kuchnia, dopasowana do naszych potrzeb. Szukając trwałych i eleganckich rozwiązań warto rozważyć meble kuchenne na wymiar – takie meble pozwolą na zaaranżowanie kuchni niewielkich, ale też problematycznych, z wnękami czy skosami. Fronty do szafek kuchennych na wymiar możemy wybrać z praktycznie nieograniczonej palety kolorów i wzorów! O czym pamiętać wybierając meble kuchenne na wymiar?

Eleganckie fronty w kuchni na wymiar

Nie ma wątpliwości, że to właśnie nowoczesne kuchnie na wymiar są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych. Meble na wymiar pozwalają na optymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej, bez względu na to, czy do dyspozycji mamy małe czy duże pomieszczenie. Mała kuchnia na wymiar zaprojektowana z głową zaskoczy funkcjonalnością oraz estetyką – projektanci zadbają o to, aby małe pomieszczenia nie były przytłoczone meblami, aby całość prezentowała się dobrze wizualnie. Na uwagę zasługują również fronty do szafek kuchennych na wymiar – ich nieograniczony wybór pozwoli na zaprojektowanie kuchni naszych marzeń i zaaranżowanie wnętrza, które cieszy każdego dnia.

Kuchnie na wymiar to również możliwość skorzystania z innowacyjnych rozwiązań (np. podnośników gazowych, uchylnych klap zamiast klasycznych skrzydeł szafek czy szafek cargo), które z pewnością wpłyną na codzienny komfort korzystania z kuchni.

Fronty do szafek kuchennych na wymiar: wybierz swój styl

Decydując się na kuchnię tego typu warto mieć świadomość, że sami wybieramy fronty do szafek kuchennych na wymiar. Do wyboru mamy fronty meblowe, akrylowe, fronty na wysoki połysk lub na głęboki mat. Każde z proponowanych rozwiązań posiada charakterystyczne cechy, świetnie sprawdza się w kuchni i daje inny efekt wizualny. Warto przyjrzeć się tym rozwiązaniom i wybrać produkty, które spełniają nasze oczekiwania. W wyborze konkretnych kolorów i wzorów może pomóc galeria mebli kuchennych na wymiar.

Blat kuchenny odpowiadający naszym oczekiwaniom

Centralnym punktem w naszej nowej kuchni powinien być blat roboczy – szeroki wybór materiałów i wzorów z pewnością nas zaskoczy. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się blaty drewniane, ale również blaty laminowane, blaty do mebli kuchennych z konglomeratu oraz blaty z kamienia. Istotne jest, aby struktura blatu nie chłonęła brudu, była odporna na uszkodzenia, ścieranie czy odpryskiwanie. Ważne jest również to, aby blat był prosty w czyszczeniu.

Chcesz zamówić fronty do szafek kuchennych na wymiar? Skontaktuj się z nami!
Kuchnie na wymiar Rega Bielsko-Biała

tel: 502 565 787
RED POINT JAKUB LASZCZAK
Hala produkcyjna:
ul. Karpacka 22
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 5472156918
biuro@rega-meble.pl