Mała kuchnia na wymiar funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie

Funkcjonalna i wygodna kuchnia to miejsce, w którym bez trudu odnajdujemy wszelkie przedmioty, gdzie wszystko ma swoje miejsce oraz gdzie czujemy się komfortowo podczas przygotowywania posiłków. Stworzenie takiego wnętrza nie będzie trudne, o ile tylko wybierzemy meble dopasowane do naszych potrzeb i gustu. Co jednak zrobić, jeśli do dyspozycji mamy niewielką przestrzeń? Jak zaaranżować małą kuchnię? Jakie meble wybrać, aby były ozdobą niewielkiego pomieszczenia w bloku? Odpowiedzią na te pytania jest mała kuchnia na wymiar.

Dlaczego właśnie kuchnia na wymiar?

Dobrze zaprojektowana kuchnia na wymiar to przede wszystkim ukłon w stronę funkcjonalności. Takie komplety świetnie sprawdzają się w otwartych przestrzeniach kuchni łączonych z jadalniami czy salonami dziennymi. Nie zmniejszają optycznie pomieszczenia i jednocześnie tworzą zwartą zabudowę, dostosowaną do potrzeb konkretnego użytkownika. Świetni także sprawdzają się przy projektowaniu małej kuchni w bloku: dzięki meblom na wymiar nawet najmniejsze pomieszczenie może nabrać uroku i funkcjonalności.

Zaprojektowanie kuchni na wymiar okaże się strzałem w dziesiątkę również wtedy, kiedy pragniemy w kuchni postawić także niewielki stół i krzesła, tworząc jednocześnie miejsce do spożywania posiłków.

Mała kuchnia w bloku – zaprojektowana na wymiar!

Dysponując niewielkim pomieszczeniem kuchnia na wymiar będzie najlepszym rozwiązaniem. Komplety mebli posiadają wiele interesujących elementów, z pośród których bez trudu wybrać można te odpowiadające konkretnym potrzebom, ale żadne rozwiązanie nie przebije takiego pomysłu jak biała kuchnia na wymiar. W niewielkich pomieszczeniach warto wybrać kuchnie w jasnych kolorach. Jasne kolory będą doskonale odbijać światło, przez co pomieszczenie wyda się przestronniejsze. Wśród elementów dodatkowych warto rozważyć takie udogodnienia jak kosze cargo, otwarte narożniki z półkami, wysokie regały zamykane z półkami wewnątrz i wiele innych. Jest w czym wybierać!

Meble na wymiar do małej kuchni: postaw na kontrast

Dwukolorowa kuchnia zwraca uwagę i sprawia, że wnętrze staje się znacznie ciekawsze. Do stworzenia takiej przestrzeni nie trzeba wiele – wystarczą odpowiednie meble! Łączyć można zarówno kolory, jak i materiały o różnych fakturach. Wybierając kuchnie na wymiar możemy być pewni, że nawet problematyczne wnętrze uda nam się umeblować w sposób szybki i skuteczny. Doskonałym przykładem są tu dwukolorowe kuchnie. Uwagę zwrócić warto zwłaszcza na kontrastowe zestawienia kolorów, ale i faktur: dąb, sosna, biały połysk i czarny połysk. Mała kuchnia zaprojektowana na wymiar sprawi, że bez trudu urządzimy każde pomieszczenie, nadając im wyjątkowego charakteru.

Naturalne rozwiązania w małej kuchni – kuchnia biała z drewnianymi elementami

Klasyczne kuchnie z wykorzystaniem drewnianych elementów nie wychodzą z mody. Aby podkreślić wspaniałą strukturę elementów drewnianych tłem dla nich powinny być gładkie, lśniące powierzchnie. Takie wzornictwo znajdziemy przede wszystkim w klasycznych kuchniach. Popularnością cieszą się zwłaszcza gładkie, białe fronty w połysku połączono z frontami w kolorze san remo lub dąb sonoma. Całość wygląda elegancko i nowocześnie. Komplet warto wyposażyć w szafki z zawiasami z cichym domykiem oraz szuflady posiadają hamulce, zapobiegające uderzaniu.Nasza galeria kuchni z pewnością ułatwi wybór i pozwoli stworzyć niezwykłą i inspirującą kuchnie marzeń.

Chcesz zamówić małą kuchnię zaprojektowaną na wymiar? Skontaktuj się z nami!

Kuchnie na wymiar Rega Bielsko-Biała

502 565 787
RED POINT JAKUB LASZCZAK
Hala produkcyjna: ul. Karpacka 22
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 5472156918
biuro@rega-meble.pl