kuchnia na zamówienie bielsko biała

Zaprojektowanie nowoczesnej kuchni nie jest już dzisiaj problemem – kuchnia na zamówienie, projektowana konkretnie dla danego wnętrza, to dzisiaj jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań. Czy kuchnia na zamówienie to dobry pomysł? Kiedy takie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej?

Kuchnia na zamówienie idealna do nietypowych pomieszczeń

Kuchnia na zamówienie to rozwiązanie polecane przede wszystkim do pomieszczeń o nietypowej zabudowie, w których ustawność mebli może okazać się problematyczna. Najczęściej wymienia się tu również skosy, nierówności czy też wnęki, które uniemożliwiają wykorzystanie klasycznych kompletów meblowych. Dzięki meblom na wymiar możliwe jest stworzenie funkcjonalnej zabudowy aż po sam sufit i wykorzystanie pełnego potencjału pomieszczenia. Możliwe stanie się również zamontowanie dodatkowego oświetlenia w bryle mebli.

Kuchnia na zamówienie to też dobra opcja dla niewielkich pomieszczeń. Możliwość dopasowania konkretnych elementów oraz systemów sprawi, że mała kuchnia na wymiar stanie się naszym ulubionym pomieszczeniem w domu. Warto wspomnieć, że w przypadku małych pomieszczeń kuchennych największym zainteresowaniem cieszą się kuchnie na wymiar białe – jasne kolory sprawią, że pomieszczenie stanie się optycznie większe i bardziej przyjemne w odbiorze.

Kuchnia na zamówienie – dowolne wymiary szafek i półek

Czy wiesz, że olbrzymią zaletą kuchni na wymiar jest możliwość samodzielnego określenia szerokości konkretnych szafek? Sami również zadecydujemy o układzie półek wewnątrz! Nasza galeria mebli kuchennych na wymiar wskaże nam rekomendowane rozwiązania, które możemy wykorzystać we własnej kuchni!

Możliwość wyboru wysokości i szerokości szafek ma jeszcze jedną zaletę – kuchnia na zamówienie pozwoli nam na zabudowanie urządzeń AGD, które nie zawsze swoim designem wpisują się w nasze plany aranżacyjne. Meble kuchenne na wymiar pozwolą na zachowanie zwartej i jednolitej bryły, a jednocześnie nie obniżą funkcjonalności użytkowanych urządzeń.

Zamów kuchnię dopasowaną do Twoich potrzeb

Olbrzymią zaletą kuchni na zamówienie jest to, że samodzielnie wybieramy wszystkie elementy: blaty do mebli kuchennych, ale również fronty, elementy wykończeniowe, systemy wewnątrz szafek czy szuflad. Producenci zaproponują nam wiele ciekawych rozwiązań, dopasowanych do naszych potrzeb, w tym również trwałe materiały, takie jak grubsze deski meblowe czy naturalne, lite drewno.

Chcesz zaprojektować kuchnię na zamówienie? Skontaktuj się z nami!
Kuchnie na wymiar Rega Bielsko-Biała

tel: 502 565 787
RED POINT JAKUB LASZCZAK
Hala produkcyjna:
ul. Karpacka 22
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 5472156918
biuro@rega-meble.pl